Dlaczego caravaning?

IMG_6579

Skąd fenomen caravaningu, przyczep campingowych i camperów w Polsce? 

Jeśli poszukujesz sposobu na nietuzinkowe spędzanie czasu, wolny od wszelkich ograniczeń, blisko natury jak jeziora, morze czy góry to caravaning jest idealnym wyborem.

To rozwiązanie idealne zarówno dla osób samotnych lubiących zaszyć się nad jeziorem realizując pasje wędkarskie, dla znajomych chcących wspólnie spędzić wczasy nad morzem, dla aktywnych entuzjstów paralotniarstwa czy kite surfingu, ale także dla rodzin z dziećmi zmęczonych wakacjami all-inclusive, podczas których wszystko jest już zaplanowane i nie ma miejsca na improwizację.

Przygoda z kamperem nie zna ograniczeń w zastosowaniu, bo możemy go wykorzystać zarówno do spędzienia nocy po wyczerpującej imprezie stojąc tuż pod klubem bez ryzyka podróżowania po intensywnej zabawie; do spędzenia przyjemnego czasu na imprezach wielodniowych jak koncerty czy rajdy samochodowe; kamper podniesie komfort podczas zawodów konnych czy motocrossowych, ale także będzie niezawodnym kompanem w wielotygodniowej wyprawie do Portugalii czy Turcji.

WOLNOŚĆ I SWOBODA

Brzmi jak słowa piosenki, ale brak rezerwacji hotelów, samolotów czy aut w wypożyczalniach to jedna z podstawowych zalet podróżowania autem typu camper – to rozwiązanie nie tylko dla niespokojnych duchem, ale również tych którzy nad szwajcarską dokładność przedkładają swobodę w działaniu i nieskrępowane, impulsywne wybieranie swojej drogi. Jedynie kamper pozwala być jednego dnia w Rzymie, kolejnego w Saint-Tropez, a następnie w Barcelonie bez pakowania rzeczy czy nawet schowania szczoteczki do zębów!

KOMFORT

Podróż nowoczesnym kamperem zapewnia wszelkie możliwe wygody na poziomie hotelu ***. Wygodne materace, dużo miejsc do spania, ciepła woda, wydajna lodówka, prysznic i wc to obecnie standard. Wyposażenie dodatkowe jak markiza, namiot markizowy, tv, meble turystczne umilają pobyt i sprawiają, że nie zatęsknimy za domem zbyt szybko.

PRZESTRZEŃ

Każdy jej poszukuje i dlatego przestrzeni nigdy za wiele – kamper umożliwa podróżowanie nawet sześciu osobom, ale zapewni również wystarczająco dużo miejsca na bagaż i wszelkie możliwe gadżety: nawet w aucie typu van trudno zapakować równocześnie grilla, zestaw mebli, parawan, dwie paralotnie, zestaw do windsurfingu, trzy rowery i przyczepkę rowerową dla dzieci czy nawet skuter, a zimą 3 pary nart, buty narciarskie czy ciężkie zimowe ubrania. Nie wspominając o naczyniach, sztućcach, pożywieniu i wszelkich innych akcesoriach.

POCZUCIE WSPÓLNOTY

Prawdziwa przygoda to sama podróż, a nie osiągnięcie celu – przemieszczając się kamperem nie musimy nawet mieć celu – czerpiemy przyjemność z samego przemieszczania się i wspólnego bycia ze sobą – czy to w gronie znajomych czy na łonie rodziny. Świat kamperów to środowisko osób ceniących podobne wartości i w przeważającej mierze gotowych nieść wzajemną pomoc. To ludzie o otwartych umysłach, uczących się poprzez podróż i wyczulonych na harmonię z naturą.

Kampery w Hiszpanii wciąż na Was czekają! Temperatura ok. 20 st. C :)

Dlaczego Hiszpania kamperem (i to zimą)? Gorące lato, łagodna zima, dobre wino i niezliczone atrakcje turystyczne przyciągają niczym magnes. Niskie ceny najmu, temperatury na południu w okolicach 20 – 24 st. C (zima!), a dostępność atrakcji nie jest ograniczona tłumami zwiedzających. Ponadto: możliwość zwiedzenia Hiszpani

Kontakt

Masz pytania? Najlepiej do nas zadzwoń

tel+48 606 11 33 50

lub napisz info@thekampers.pl

Galeria kamperów

Zobacz nasze zdjęcia

sprzedaz-kamperow
wynajem-kamperow
kamper